Your search results

PRÁCE REALITNÍHO MAKLÉŘE?

MĚLI BYSTE

Nezáleží na tom, jestli jste čerstvě dokončil školu, jste maminka po mateřské, máte pár let do důchodu, nebo jste ředitel základní školy. Práce realitního makléře je vhodná pro každého, komu to myslí a nebojí se práce. Stačí, když budete mít pár základních předpokladů a vše ostatní Vás doučíme.

  • Mít ochotu naučit se novým věcem.
  • Rádi jednat s lidmi.
  • Přemýšlet v souvislostech.
  • Být komunikativní a loajální.

ZÍSKÁTE

Plat makléře je určitě jednou z hlavních výhod tohoto zaměstnání, protože dobrý realitní makléř vydělává násobky běžného platu. My ale věříme, že hlavní výhodou je různorodá a zajímavá práce, která Vás bude bavit. A to, že na jednání přijedete pěkným autem, už je jenom příjemný bonus.

  • Velmi nadstandardní platové podmínky.
  • Prestižní zaměstnání.
  • Svobodu a nezávislost.
  • Zajímavou a různorodou práci.

RE/MAX Scopus je součástí mezinárodní sítě realitních kanceláří RE/MAX. V České republice je v síti více než 130 poboček realitních kanceláří a přes více než 1100 realitních makléřů.

Realitní makléř/makléřka RE/MAX Scopus

Hledáme do nově otevřené kanceláře kolegy, kteří se chtějí naučit něco nového a nebojí se do sebe investovat.

Informace o pozici:
Místo pracoviště: Praha
Typ smluvního vztahu: Práce na živnostenský list/IČO
Benefity:
Bonusy/prémie, provize z prodeje, vzdělávací kurzy, školení, příspěvek na vzdělání, možnost občasné práce z domova, firemní akce, individuální rozvržení pracovní doby, vlastní organizace náplně práce, vyhrazený čas na inovace

Své CV zašlete na: scopus@remax-czech.cz
nebo volejte na: +420 603 174 774

Očekáváme

  • Vaše 100% pracovní nasazení
  • samostatnost
  • komunikativnost
  • schopnost organizace práce a pečlivost a hlavně 100% spolehlivost
  • loajalitu

Co Vás čeká:

  • Práce s databází klientů
  • práce s klienty a komunikace s nimi, doplňování databáze
  • mailing s klienty
  • organizace prohlídek, podpisů smluv
  • příprava podkladů a návštěvy úřadů
  • zpracování smluv do interního systému
  • úprava fotografií
  • objednávání odhadů, reklamních materiálů
  • budete si dělat svůj marketing

Co vám můžeme nabídnout:

  • Čekají Vás nadstandardní příjmy
  • práci v příjemném kolektivu pod záštitou největší realitní sítě světa
  • stabilní zázemí v nové a moderní kanceláři
  • bonusy
  • zvýhodněný telefonní tarif
  • pružnou pracovní dobu
  • máte možnost jezdit v nových vozech za velmi výhodný operativní leasing zn. VW, Škoda, KIA

CO ŘÍKAJÍ MAKLÉŘI REMAX SCOPUS?

Videa